FLSmidth ECANA vitse-prezidenti Alexey Kutilin bilan OʻzTMK oʻrtasida kritik minerallar yuzasidan muhim uchrashuv boʻlib oʻtdi
FLSmidth ECANA vitse-prezidenti Alexey Kutilin bilan OʻzTMK oʻrtasida kritik minerallar yuzasidan muhim uchrashuv boʻlib oʻtdi 24.02.2025
Unda tomonlar kon sanoatini rivojlantirish, kritik minerallarni boshqarish strategiyalarini mustahkamlashga qaratilgan bir qator yo‘nalishlarni muhokama qildi.
Ushbu uchrashuv FLSmidth va OʻzTMK hamkorligini mustahkamlash va kon sanoatining yangi imkoniyatlarini ochish yoʻlidagi muhim qadamlardan biri boʻlishi kutilmoqda.

Состоялась важная встреча по критическим минералам между вице-президентом FLSmidth ECANA Алексеем Кутилиным и УзКТМ
Состоялась важная встреча по критическим минералам между вице-президентом FLSmidth ECANA Алексеем Кутилиным и УзКТМ 24.02.2025
В ходе встречи стороны обсудили ряд направлений, нацеленных на развитие горнодобывающей промышленности и совершенствование стратегий управления критическими минералами.
Ожидается, что эта встреча станет одним из важных шагов на пути укрепления сотрудничества между FLSmidth и УзКТМ, а также открытия новых возможностей в горнодобывающей отрасли.