Raqamlashtirish bo‘yicha yangi tajriba
O‘zTMK Toshkentdagi CAEx xalqaro ko‘rgazmalar markazida bo‘lib o‘tgan “1C: Biznesni raqamlashtirish bo‘yicha yechimlar” konferensiyasida ishtirok etdi.
Unda O‘zTMKning Avtomatlashtirish va raqamlashtirish boshqarmasi vakillari ilg‘or platformalar orqali ishlab chiqarish jarayonlarini optimallashtirish bo‘yicha yangi texnologik yechimlar bilan tanishdilar.
Konferensiyada metallurgiya va kon sanoati uchun moslashtirilgan “1C:ERP Metallurgiya” tizimining imkoniyatlari muhokama qilindi.
O‘zTMK vakillari bir qator yechim ishlab chiquvchilar bilan soha bo‘yicha kelgusidagi hamkorlik imkoniyatlarini muhokama qildilar.

New Experience in Digitalization
UzTMK took part in the “1C: Solutions for Business Digitalization” conference, held at the CAEx International Exhibition Center in Tashkent.
Representatives of UzTMK’s Department of Automation and Digitalization explored advanced technological solutions aimed at optimizing production processes through modern digital platforms.
The conference highlighted the capabilities of the “1C:ERP Metallurgy” system, tailored to the needs of the metallurgy and mining industries.
UzTMK representatives also discussed future collaboration opportunities with developers of digital solutions in the field of industrial automation.