TMK – Mining & Metals Central Asia 2025’da! 09.09.2025
Joriy yilning 17–19-sentyabr kunlari Qozog‘istonning Olmaota shahrida, “Atakent” ko‘rgazma markazida Mining & Metals Central Asia 2025 ko‘rgazmasi bo‘lib o‘tadi.
Ushbu yirik maydonchada 40 ta mamlakatdan 500 dan ortiq kompaniyalar ishtirok etadi. TMK jamoasi ham o‘z loyihalari, innovatsiyalari va xalqaro hamkorlik tashabbuslari bilan ushbu nufuzli ko‘rgazmada faol qatnashadi.
Ko‘rgazma doirasida 17-18-sentyabr kunlari 20 dan ortiq podkast-sessiyalar o‘tkazilib, unda global tog‘-kon va metallurgiya sanoati rahbarlari bilan sohaning dolzarb masalalari muhokama qilinadi.
Ko'rgazma doirasida TMKning #11-292-stendiga tashrif buyuring. Konchilikning kelajagi shu yerda! Biz bilan yangi imkoniyatlarni kashf eting.

ТМК на Mining & Metals Central Asia 2025!
С 17 по 19 сентября текущего года в городе Алматы, Казахстан, в выставочном центре "Атакент" пройдет выставка Mining & Metals Central Asia 2025.
На этой крупной площадке примут участие более 500 компаний из 40 стран. Команда ТМК также активно участвует в этой престижной выставке со своими проектами, инновациями и инициативами международного сотрудничества.
В рамках выставки 17-18 сентября пройдут более 20 подкаст-сессий, на которых будут обсуждаться актуальные вопросы отрасли с руководителями мировой горно-металлургической промышленности.
В рамках выставки посетите стенд ТМК No11-292. Здесь будущее горного дела! Откройте для себя новые возможности вместе с нами.