TMK Xitoyning yetakchi kompaniyasi bilan: hamkorlik istiqbollari muhokama qilindi
TMK bosh ofisida Xitoyning yetakchi sanoat kompaniyalaridan biri — HKC Corporation Limited vakillari bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Unda tomonlar o‘zaro manfaatli hamkorlik yo‘nalishlari, yangi investitsiya loyihalarida ishtirok etish imkoniyatlari hamda qo‘shma ishlab chiqarish tashabbuslarini muhokama qildi.
Shuningdek, kelgusida texnologik mahsulotlar yaratishda qo‘llanilishi mumkin bo‘lgan istiqbolli yo‘nalishlar yuzasidan fikr almashildi.
Tomonlar kelgusida hamkorlikni yanada chuqurlashtirish va yangi loyihalarni birgalikda o‘rganishga kelishib oldilar.
Ma’lumot uchun, HKC Corporation Limited — Xitoyning elektronika va sanoat sohalarida faoliyat yurituvchi, global miqyosda komponentlar ishlab chiqarish va yetkazib berishda tan olingan yirik kompaniya hisoblanadi.

ТМК с ведущей китайской компанией: обсуждены перспективы сотрудничества
В головном офисе ТМК состоялась встреча с представителями одной из ведущих промышленных компаний Китая — HKC Corporation Limited.
Стороны обсудили направления взаимовыгодного сотрудничества, возможности участия в новых инвестиционных проектах и совместных производственных инициативах.
Также состоялся обмен мнениями о перспективных направлениях, которые могут быть применены при создании технологической продукции в будущем.
Стороны договорились в дальнейшем углублять сотрудничество и совместно изучать новые проекты.
Для справки, HKC Corporation Limited — крупная китайская компания, осуществляющая деятельность в сфере электроники и промышленности, признанная в глобальном масштабе в производстве и поставках компонентов.